هزینه طراحی سایت در اصفهان

هزینه طراحی سایت در اصفهان

هزینه طراحی سایت در اصفهان ممکن است متغیر باشد و بسته به عوامل مختلفی مانند اندازه و پیچیدگی سایت، نوع ویژگی‌ها و عملکردهای مورد نیاز، تعداد صفحات، زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه، تجربه و مهارت طراح و توسعه دهنده و سایر فاکتورها متفاوت خواهد بود. در این مقاله قصد داریم به برسی دقیق قیمت طراحی سایت در اصفهان بپردازیم.

طراحی یک سایت چه هزینه هایی دارد

یک سایت برای راه اندازی هزینه های مختلفی دارد که ابتدا این هزینه ها را برای شما معرفی میکنیم و در انتها میتوانید قیمت هر کدام را در قالب لیست قیمت که هر روز بروز میشود مشاهده کنید.

طراحی یک سایت چه هزینه هایی دارد

هزینه طراحی سایت در اصفهان عبارت است از :

 1. هاست: برای شروع طراحی سایت نیازمند یک فضا تحت وب هستیم که اسم این فضا هاست است و سایت شما متناسب با کارکرد و حجم باید یک هاست داشته باشد که فضا و سرعت هر سایت متفاوت است که بر قیمت آن تاثیرگذار است.
 2. دامنه: دامنه به اسم سایت یا آدرس آن میگویند که برای مثال سایت من teknosite.ir است. این دامنه با توجه به پسوند قیمت متقاوتی دارد برای مثال پسوند ir بسیار ارزان تر از com است.
 3. قالب: برای شکل پیدا کردن وبسایت و داشتن طراحی زیبا سایت نیازمند قالب است که یا به صورت آماده خریداری میشود یا اگر نیازمند قالب اختصاصی هستید هزینه آن از 50 میلیون تومان است که پیشنهاد نمیکنم. شما میتوانید از قالب های آماده و بهینه برای سایت خود استفاده کنید.
 4. افزونه: برای طراحی و همچنین کارکرد سایت شما نیازمند تعدادی افزونه هستید که متناسب با نوع سایت شما تعداد و نوع افزونه ها تفاوت دارد. بسیاری از دوستان از افزونه های رایگان نال شده استفاده میکنند که باعث کاهش هزینه طراحی سایت میشود اما این هشدار را به شما بدهم که استفاده از افزونه رایگان باعث ایجاد مشکلات امنیتی و همچنین کاهش سرعت سایت میشود. پس هم دنبال کیفیت و هم دنبال قیمت مناسب باشید.
 5. گواهنامه ssl : به https اول آدرس سایت در نوار آدرس بالا دقت کنید این گواهنامه ssl است که هم به صورت رایگان وجود دارد هم غیر رایگان که طبعا تاثیر سئو گواهنامه غیر رایگان بیشتر است.
 6. طراحی سایت : هزینه طراحی سایت شامل نصب cms و کد نویسی های اختصاصی است که طراح سایت موظف به پیاده سازی دستورات کارفرما روی سایت است که هر طراح متناسب با تجربه و حجم کار مبلغ متفاوتی را دریافت میکند.
 7. پشتیبانی سایت: اگر شما خود از مدیریت سایت اطلاعی ندارید نیازمند یک پشتیبان برای سایت هستید که در صورت بروز مشکل امنیتی و ساختاری سایت شما را برسی و تعمیر کند. پشتیبانی فقط هنگام بروز مشکل هایی از این قبیل است و بارگذاری محتوا و تولید محتوا کار پشتیبانی نیست و شما باید سئوکار در اصفهان استخدام کنید.
 8. سئو سایت: اگر شما میخواهید در نتایج گوگل دیده شوید باید سایت خود را سئو کنید و برای اینکار میتوانید از شرکت های سئو سایت در اصفهان کمک بگیرید.

هزینه های سالانه نگهداری یک وب سایت

هزینه های سالانه نگهداری یک وب سایت

هزینه طراحی سایت در اصفهان شامل دو دسته هزینه میباشد هزینه هایی که تنها نیاز است هنگام راه اندازی سایت بپردازید و هزینه هایی که به صورت سالانه برای تمدید میپردازید.

هزینه های سالانه سایت:

 • هاست: شما سالانه نیاز به تمدید هاست و در صورت توسعه وبسایت شما نیازمند ارتقا هاست خواهید بود.
 • دامنه: هر ساله ک مبلغ مشخص شرکت های ثبت دامنه برای مالکیت دامنه پرداخت میشود.
 • بعضی قالب ها: بعضی از قالب ها وجود دارند که هزینه تمدید دارند که باعث میشود سالانه مجبور به خرید آنها باشید که البته این قالب ها با توجه به قابلیت هایی که دارند ارزشمند هستند.
 • پشتیبانی: شما با یک مبلغ جزئی به صورت سالانه، پشتیبانی دریافت میکنید البته اگر سفارش طراحی سایت خود تکنوسایت بدهید یکسال پشتیبانی رایگان و همچنین یکماه سئو رایگان دریافت میکنید.
 • سئو: شما میتوانید سئو را به صورت ماهانه یا سالانه قرارداد ببندید تا با انجام فعالیت هایی سایت شما در نتایج برتر جستجو دیده شود. توجه کنید که سایت بدون سئو چندان باعث پیشرفت نیست همچنین سئو یک فرایند طولانی مدت است اما نتایج آن نیز ارزشمند و ماندگار است.

لیست هزینه طراحی سایت در اصفهان

اینجا جدولی برای شما تنظیم کردیم که رنج هزینه طراحی سایت در اصفهان را بتوانید ببینید.

آیتم‌های طراحی سایتهزینه هر آیتم(تومان) 
هاست (سایت تازه کار)600,000 – 3,500,000
دامنه ir (سالانه)30,000 – 70.000
دامنه com (سالانه)500,000 – 700,000
گواهی SSL (سالانه)0 – 1,700,000
قالب سایت400,000 – 1,000,000
افزونه های مورد نیاز500,000 – 3,000,000
پشتیبانی (ماهانه)300,000 – 500,000
سئو (ماهانه)هزینه سئو سایت در اصفهان
هزینه طراح سایتادامه مطلب را بخوان

دستمزد طراح سایت چقدر است ؟

همانطور که گفته شد دستمزد طراحی سایت به مهارت و تجربه کاری طراح سایت بستگی دارد. همچنین با توجه به نوع سایتی که شما نیاز دارید هزینه طراحی آن سایت تفاوت دارد.

اما برای اینکه دست خالی از اینجا نروید هزینه کلی طراحی هر سایت (هزینه های سایت + دستمزد طراح) را اینجا برایتان مینویسم.

نوع سایتهزینه (تومان)
طراحی سایت رستورانشروع از 8,000,000
طراحی سایت شرکتیشروع از 5,000,000
طراحی سایت فروشگاهیشروع از 7,000,000
طراحی سایت گردگشریشروع از 13,000,000
طراحی سایت پزشکیشروع از 8,500,000
طراحی سایت استارتاپیشروع از 15,000,000

میتوانید با کلیک بر روی هر گزینه امکانات پیشنهادی آن سایت را مشاهده کنید که این قیمت ها با توجه به آن امکانات پیشنهادی ما برای سایت شما است.

میتوانید برای دریافت قیمت دقیق تر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
امیرحسین امان اللهی
هزاران کیلومتر برای رسیدن به هدفم اسکرول کردم و این داستان همچنان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *