خدمات طراحی سایت در اصفهان

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.

طراحی سایت در اصفهان
چرا تکنوسایت
طراحی اصولی

طراحی سایت شما با توجه به نیاز و استاندارد های جهانی طراحی و تحویل داده میشود.

رعایت استاندارد سئو

سایتی که سئو نشود فایده نداد پس یکی از تمرکز های اصلی ما بر روی سئو سایت خواهد بود.

قیمت مناسب

با توجه به امکانات و کیفیت ارائه خدمات قیمت طراحی سایت ما بسیار مناسب است.

آموزش و پشتیبانی

هنگام تحویل پروژه آموزش به شما داده خواهد شد بعلاوه 1 سال پشتیبانی فنی هدیه.

سایت را انتخاب کن

نوع سایت خود را مشخص  و هزینه طراحی سایت را با کلیک بر روی دکمه هزینه طراحی سایت در اصفهان ببینید.

شرکتی

 • تحویل 15 روزه
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • 1 ماه سئو رایگان
اطلاعات تکمیلی

فروشگاهی

 • تحویل 20 روزه
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • 1 ماه سئو رایگان
اطلاعات تکمیلی

رستورانی

 • تحویل 30 روزه
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • 1 ماه سئو رایگان
اطلاعات تکمیلی

گردشگری

 • تحویل 30 روزه
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • 1 ماه سئو رایگان
اطلاعات تکمیلی

چرا طراحی سایت در اصفهان ؟

طراحی سایت در اصفهان از مهم ترین عوامل موفقیت کسب و کار آنلاین است.

یکی از مواردی که اصفهان را به یکی از بهترین مکان ها برای طراحی سایت تبدیل کرده وجود رقبای کم است در مقایسه با شهر های بزرگی مثل تهران که اکثر فروشندگان برای خود سایت طراحی کردند.

تصور کنید اصفهان با حدود 3 میلیون جمعیت میتواند چه بازار بزرگی برای شما باشد. در حالی که بیشتر افراد به طور میانگین روزانه 2 ساعت در فضای اینترنت هستند و اگر شما در این شهر صاحب سایت باشید میتوانید تعداد بسیار زیادی محاطب جذب کنید.

البته لازم به ذکر است که طراحی سایت باید با رعایت نکات خاصی صورت بگیرد تا در نتایج برتر گوگل دیده شود. از این نظر نیز شانس در خانه شما دوست اصفهانی عزیز را زده زیرا سئو سایت در اصفهان نیازمند هزینه بالایی نیست و شما میتواند با هزینه خیلی کم بازدهی بالایی داشته باشید.

همچنین با توجه به شرکت های زیادی که در اصفهان هستند هزینه طراحی سایت بسیار مناسب است .

در اینجا قصد داریم به طور تخصصی درمورد طراحی سایت در اصفهان گفت گو کنیم و مزایای داشتن یک سایت خوب برای کسب و کار ها را برسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

چرا طراحی سایت در اصفهان

مزیت طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان می‌تواند برای شما مزایایی زیادی داشته باشد. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌کنم:

 1.  بازار بزرگ: اصفهان با جمعیت بالایی که در آن زندگی می‌کنند، بازار بزرگی برای سایت‌های تجاری و خدمات اینترنتی فراهم می‌آورد.
 2.  وجود شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات: اصفهان دارای شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که می‌توانند در طراحی سایت و ارائه خدمات مرتبط به شما کمک کنند.
 3.  وجود دانشگاه‌های معتبر: اصفهان دارای دانشگاه‌های معتبری است که از طریق آن‌ها می‌توان به افراد با دانش و تخصص بالا در حوزه طراحی و توسعه سایت دسترسی داشت.
 4.  هزینه‌های کمتر: در مقایسه با شهرهای بزرگ دیگر ایران، هزینه‌های زندگی و کسب و کار در اصفهان کمتر است که می‌تواند برای شروع کسب و کار طراحی و توسعه سایت، مزیتی باشد. همچنین به دلیل رقابت بالا در این حوضه هزینه طراحی سایت در اصفهان بسیار مناسب است. در نتیجه شما هزینه کمتری برای دیجیتال مارکتینگ میپردازید.
 5.  محل استراتژیک: اصفهان با وجود واقع شدن در مسیر ارتباطی بین شمال و جنوب ایران، می‌تواند به عنوان محل استراتژیکی برای توسعه کسب و کارهای اینترنتی در سطح کشور و منطقه اهمیت داشته باشد. در نتیجه بسته های ارسالی سریع تر و به صورت مستقیم به مقصد میرسند.
 6. خدمات 24 ساعته: با طراحی سایت در اصفهان شما 24 ساعته میتوانید به ارائه خدمات و فروش کالا های خود بپردازید بدون اینکه محدود به زمان و مکان باشید.
شما با طراحی سایت در واقع بر روی آینده کسب و کار خود سرمایه گذاری میکنید و در یک محیط امن و قانونمند میتوانید به فروش کالا و خدمات خود بپردازید.

بهترین روش طراحی سایت برای اصفهانی ها

طراحی سایت را میتوان با روش های مختلفی انجام داد که چند روش را برای شما نام میبرم.

طراحی و توسعه وب‌سایت‌ها را می‌توان با استفاده از انواع روش‌ها و رویکردها انجام داد. در زیر، به برخی از رایج‌ترین روش‌های طراحی سایت اشاره می‌کنم:

 1. طراحی سنتی: در این روش، طراحی سایت با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML و CSS صورت می‌گیرد. این روش به طور معمول با استفاده از ویرایشگرهای متنی (مثل Notepad++) یا نرم‌افزارهای طراحی وب (مثل Adobe Dreamweaver) انجام می‌شود. در این روش، طراحی و برنامه‌نویسی به طور جداگانه انجام می‌شود و نیاز است که برای ایجاد تغییرات در طرح و ظاهر سایت، به صورت دستی کدها را ویرایش کنید.

 2. طراحی و توسعه مبتنی بر فریم ورک‌ها: فریم‌ورک‌های مانند Bootstrap، Foundation، React و AngularJS برای توسعه سریع و پویا سایت‌ها استفاده می‌شوند. این فریم‌ورک‌ها قالب‌ها، کامپوننت‌ها و ابزارهایی را فراهم می‌کنند که می‌توانید از آنها برای ایجاد طراحی‌های واکنش‌گرا (Responsive Design) و تعاملی استفاده کنید.
 3.  
 4. سیستم مدیریت محتوا (CMS): در این روش، از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند WordPress، Joomla یا Drupal برای طراحی و توسعه سایت استفاده می‌شود. این سیستم‌ها امکان ایجاد، ویرایش و مدیریت محتوای سایت را بدون نیاز به توانایی‌های برنامه‌نویسی پیشرفته فراهم می‌کنند. با استفاده از پوسته‌ها و افزونه‌های موجود، می‌توانید ظاهر و عملکرد سایت خود را سفارشی‌سازی کنید.

اما از بین روش های مرسوم برای طراحی سایت کدام مناسب شما است؟

روش سنتی که برای یک وبسایت استاتیک هست که صفحات زیادی ندارد و قرار نیست هیچ وقت توسعه یابد پس اصلا برای سئو و بهینه سازی مناسب نیست.

استفاده از فریم ورک ها یک روش خوب است و که سایت های بسیار بزرگ مقل دیجی کالا با استفاد ها از این روش ساخته شدند اما این روش هم مناسب شما نیست زیرا بسیار هزینه بر است چه برای طراحی چه برای نگهداری سایت.

استفاده از سیستم مدیریت محتوا یک روش جدید و کم هزینه برای طراحی سایت ارزان است که به تازگی با پیشرفت های وردپرس در افزونه و قالب ها بیش از 70 درصد سایت ها از این cms استفاده میکنند که هزینه طراحی و نگهداری سایت به این روش بسیار مناسب است.

 

هزینه طراحی سایت در اصفهان وابسته به چیست ؟

هزینه طراحی سایت در اصفهان، بستگی به مواردی مانند اندازه و پیچیدگی سایت، تعداد صفحات، نوع سایت (اختصاصی یا قالبی) و نیازهای دیگر شما دارد. هزینه‌ها بین شرکت‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد.

در اصفهان، هزینه ساخت سایت معمولاً از ۵ میلیون تومان به بالا برای سایت‌هایی با قالب‌های آماده شروع می‌شود. برای سایت‌های اختصاصی و با پیچیدگی بیشتر، هزینه بیشتری محاسبه می‌شود. پس از طراحی و توسعه سایت، هزینه‌های بهینه‌سازی سایت و پشتیبانی نیز به هزینه کل اضافه خواهد شد.

لازم به ذکر است که در انتخاب شرکت طراحی سایت، بهتر است بر اساس تجربه و دانش آن‌ها، به جای بر اساس قیمت انتخاب کنید. همچنین، در انتخاب قالب سایت، به بهترین گزینه برای نیاز های شما و نوع کسب و کارتان توجه کنید. اگر کسب و کار شما در قالب های آماده وجود دارد بهترین گزینه است زیرا سئو و بهینه سازی بهتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *