خدمات افزایش سرعت سایت تکنو

برای دریافت مشاوره رایگان و افزایش سرعت سایت فرم زیر را پر کنید.

افزایش سرعت سایت تکنو
خدمات افزایش سرعت تکنو شامل چیست ؟
بهینه سازی تصاویر

تغییر فرمت و حجم تصاویر باعث صرفه جویی در حجم میشویم که باعث افزایش سرعت میشود.

برسی کد ها

کد ها و پلاگین های سایت شما برسی میشود و در صورت وجود مشکل کد ها اصلاح میشوند.

ساختار سایت

در بعضی موارد به دلیل ساختار اشتباه سایت سرعت سایت کاهش میابد پس باید اصلاح شود

آموزش

آموزش موردنیاز برای بالا نگه داشتن سرعت سایت بعد از تحویل پروژه.

چرا سرعت سایت مهم است

افزایش سرعت سایت امروزه یکی از دقدقه های اصلی مدیران سایت ها است زیرا میدانند در فضای اینترنت وقت کاربر بسیار با ارزش است. 

شاید در فروش حضوری هنگامی که شما در مرحله اول مشغول کاری هستید و یا دارید توضیحات اضافه ای به مشتری میدهید در فروشگاه حضوری مشتری به قصد احترام به شما گوش کند اما در فضای وب به محض تلف کردن وقت کابر ایشون سریعا صفحه سایت شما را میبنند.

سرعت بارگذاری سایت بسیار مهم است زیرا کاربران انتظار دارند که صفحات وب به به سرعت شوند و در صورتی که صفحات وب آهسته باز شوند، کاربران ممکن است به صفحات دیگر بروند و احتمالاً هیچ‌گاه به سایت شما را بازنگری نکنند.

همچنین، سرعت بارگذاری سایت نیز به عنوان یک عامل موثر در بهبود رتبه‌بندی و سئو سایت در موتورهای جستجویی مانند گوگل بررسی می‌شود. در حالی که سرعت بارگذاری سایت به تنهایی ممکن است عامل تعیین‌کننده در رتبه‌بندی نباشد، اما می‌تواند بر روی سایر عواملی که در رتبه‌بندی تأثیر دارند، تأثیر بگذارد.

اما سرعت سایت بسیار در تبدیل بازدید کننده سایت ما به مشتری تاثیر گذار است زیرا اگر سایت ما کند باشد ممکن استکاربر از خرید خود منصرف شود و باعث کاهش نرخ تبدیل سایت ما بشود.

چگونه سرعت سایتم را اندازه گیری کنم

برای اندازه‌گیری سرعت سایت خود می‌توانید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید. در ادامه، به برخی از معروف‌ترین ابزارهای اندازه‌گیری سرعت سایت اشاره می‌کنیم:

GTmetrix : این ابزار امتیاز سرعت سایت را بر اساس معیارهای مختلف به شما نمایش می‌دهد و راهکارهایی برای بهبود سرعت سایتتان ارائه می‌کند. بر اساس رتبه A ,B…  که به شما میدهد میتوانید عملکرد سایت خود را متوجه بشوید. همچنین این ابزار راه هایی را برای افزایش سرعت سایت به شما ارائه میکند که با انجام آنها میتوانید سرعت سایت خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید. البته این را هم بگویم گرفتن نمر A از این ابزار اصلا کار آسانی نیست.

توجه کنید که الان با توجه به تحریم های اینترنتی سرور های GTmetrix از خارج از کشور سایت شما را برسی میکنند و اگر هاست داخل ایران دارید بسیار سرعت سایت شما را کند تر نشان میدهد.

Google PageSpeed Insights : این ابزار توسط گوگل ارائه شده و به شما امتیاز سرعت سایتتان را بر اساس تجربه کاربران و بهینه‌سازی فنی به شما نمایش می‌دهد. همچنین، این ابزار به شما راهکارهایی برای بهبود سرعت سایتتان نیز ارائه می‌دهد. اما این ابزار بسیار دقیق تر برسی میکند و از 100 در حالت دسکتاپ و موبایل به شما امتیاز جداگانه ای میدهد. گرفتن نمره بالای 90 در هر کدام از این بخش ها میتواند نمره بسیار عالیی برای سایت شما باشد.

برای استفاده از این ابزار باید بگویم قبلش فیلترشکن را روشن کنید زیرا برای ما تحریم است.

از این ابزارها برای اندازه‌گیری سرعت سایت خود استفاده کنید و پس از شناسایی نقاط ضعف، بهبود آن‌ها را انجام دهید تا سرعت سایت شما بهبود یابد. البته باید گفت که افزایش سرعت سایت کار آسانی نیست.

چگونه سرعت سایت را افزایش دهم ؟

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت می‌تواند بهبود تجربه کاربری و رتبه‌بندی سایت شما در موتورهای جستجویی مانند گوگل و بینگ منجر شود. برای بهبود سرعت سایت خود، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. بهینه‌سازی تصاویر: با کاهش حجم تصاویر و استفاده از فرمت‌های خفیف‌تر مانند WebP می‌توانید سرعت بارگذاری صفحات را افزایش دهید.

  2. کاهش حجم فایل‌های CSS و JavaScript: ادغام فایل‌های CSS و JavaScript و حذف کدهای نامربوط و تکراری، می‌تواند حجم فایل‌های این دو زبان را کاهش داده و بهبود سرعت بارگذاری صفحات شما منجر شود.

  3. بهینه‌سازی کد HTML: استفاده از کدهای ساده و استاندارد و حذف کدهای نامربوط و تکراری می‌تواند بهبودی در سرعت بارگذاری صفحات شما ایجاد کند.

  4. استفاده از فشرده‌سازی محتوا: استفاده از فشرده‌سازی gzip برای کاهش حجم فایل‌های HTML، CSS و JavaScript می‌تواند بهبودی در سرعت بارگذاری صفحات شما ایجاد کند.

  5. استفاده از شبکه توزیع محتوا (CDN): استفاده از CDN برای ارائه محتوای سایت شما از سرورهای نزدیکتر به کاربران، می‌تواند سرعت بارگذاری صفحات شما را بهبود بخشد.

  6. بهینه‌سازی سرور: بهینه‌سازی تنظیمات سرور و استفاده از سرورهای قدرتمند‌تر می‌تواند بهبودی در سرعت بارگذاری صفحات شما ایجاد کند.

  7. استفاده از ابزارهای مدیریت کش: استفاده از ابزارهای مدیریت کش مانند Varnish و Memcached برای کاهش تعداد درخواست‌های سرور و افزایش سرعت بارگذاری صفحات می‌تواند مفید باشد.

  8. بهبود عملکرد سایت بر روی دستگاه های همراه: با بهینه‌سازی سایت برای دستگاه‌های همراه و استفاده از روش‌های Responsive Design می‌توانید سرعت بارگذاری صفحات را برای کاربران دستگاه‌های همراه افزایش دهید.

  9. مانیتورینگ سایت: با مانیتورینگ سایت و شناسایی و رفع مشکلات پیج لود، می‌توانید سرعت بارگذاری صفحات را بهبود بخشید.

با انجام این اقدامات، می‌توانید بهبود قابل توجهی در سرعت بارگذاری صفحات سایت خود ایجاد کنید و تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان سایت خود فراهم کنید. شاید نصب چند افزونه کش و بهینه سازی تصاویر کار آسانی باشد پس پیشنهاد میکنیم اگر شما تخصصی در زمینه بهینه سازی کد ها ندارید با انجام همین کار های سایده سرعت سایتتان را ه شکل چشمگیری افزایش دهید.