هزینه سئو سایت در اصفهان

هزینه سئو سایت در اصفهان

هزینه سئو سایت در اصفهان متغیر است و بهتر است و به کار هایی که روی وبسایت شما انجام میشود بستگی دارد اما شما میتوانید با اطالاعاتی که اینجا به شما ارائه میدهیم قیمت دقیقی از هزینه سئو خود برآورد کنید. اگر میخواهید از هزینه طراحی سایت در اصفهان مطلع شوید کلیک کنید.

هزینه سئو سایت در اصفهان شامل چه مواردی است ؟

هزینه ای که شما برای سئو سایت در اصفهان میدهید صرف خرید یکسری موارد و همچنین استفاده از مهارت های سئو کار حرفه ای میشود که در اینجا به این موارد میپردازیم.

 1. تولید محتوا سئو شده: در نوشتن محتوا، از ساختار سئوی بهینه استفاده میکنند. شامل استفاده از عنوان‌های مناسب (H1، H2، H3 و غیره)، استفاده از تگ‌های متا (مانند توضیحات متا) و استفاده از لیست‌ها و پاراگراف‌های مرتبط.
 2. سئو تکنیکال: سئو تکنیکال (Technical SEO) شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و بهینه‌سازی‌هاست که بر روی جنبه‌های فنی و ساختاری وبسایت تمرکز دارد. این فعالیت‌ها به منظور ارائه یک ساختار بهینه برای موتورهای جستجو، بهبود تجربه کاربری و بهبود رتبه های وبسایت در نتایج جستجو انجام می‌شوند. مانند اضافه کردن قایل robots.txt و نقشه xml که در سئو سایت تاثیرگذار است.
 3. افزایش سرعت سایت: افزایش سرعت بارگیری وبسایت یکی از عوامل مهم در بهینه‌سازی سئو تکنیکال است. سرعت بارگیری سایت برای تجربه کاربری بهتر و رتبه‌بندی بهتر در موتورهای جستجو بسیار مهم است. افزایش سرعت سایت با کاهش درخواست های سمت سرور و کش سایت توسط سئوکار انجام میشود.
 4. بهینه سازی تصاویر: تصاویر باید علاوه بر داشتن کیفیت مناسب از حجم و همچنین فرمت درستی برخوردار باشند.
 5. تحقیق کلمات کلیدی: سئوکار با استفاده از ابزار های سئو که کف قیمت آنها برای خود سئوکار خدود یک میلیون تومان است تحقیق کلمات کلیدی را انجام میدهد
 6. بهینه سازی ساختار سایت: بعضی از مشکلات تخصصی تر در سایت وجود دارد که باعث تاثیر منفی در سئو سایت شما میشود مثل دوپلیکیت کانتکت و سایر ارور ها که در صورت برسی حل خواهد شد.
 7. کمپین رپورتاژ: بهترین روش برای لینک سازی خارجی کمپین های رپورتاژ است که باید توسط یک فرد با تجربه انجام شود . هزینه این رپورتاژ ها وابسته به نوع رسانه ای است که شما در آن رپورتاژ میدهید.
 8. تبلیغات کلیکی: نوع دیگری از تبلیغات است که باعث افزایش ترافیک طبیعی سایت شما میشود و به ازای هر کلیک هزینه ای از شما کم میشود که این تبلیعات نیز باید توسط سئوکار مسلط به علم دیجیتال مارکتینگ انجام شود.
 9. سوشیال سیگنال: سوشیال سیگنال به دو صورت طبیعی و مصنوعی انجام میشود که پیشنهاد ما سوشیال سیگنال به صورت طبیعی است که تاثیر زیادی بر سئو دارد اما میتوانید با خرید سوشیال سیگنال در شبکه های اجتماعی رتبه خوبی کسب کنید.
 10. بهبود تجربه کاربری: برای استفاده راحت تر از سایت توسط عموم باید سایت به وسیله یک طراح بهبود یابد.
 11. تصیح ساختار های لینک داخلی و خارجی: از عوامل اصلی سئو سایت لینک های داخلی و خارجی هستند که باید ساختار درستی داشته باشند.

هزینه سئو سایت در اصفهان با توجه به امکانات بالا محاسبه میشود در ادامه با ما همراه باشید تا به برسی قرارداد های سئو بپردازیم.

قرارداد های سئو سایت در اصفهان به چه شکلی است ؟

هزینه سئو سایت در اصفهان با توجه به نوع قرارداد تنظیم میشود. اینجا انواع قرارداد های سئو را برای شما تشریح میکنیم و مزایا و معایب هر کدام را مشخص میکنیم.


هزینه سئو ساعتی

هزینه سئو ساعتی ممکن است بسیار متغیر باشد و عامل اصلی در قیمت گذاری آن سطح تجربه و دانش سئوکار است اما به طور کلی هزینه سئو ساعتی به شکل زیر است.

سطح مهارتقیمت هر ساعت (تومان)
سئوکار تازه کار 100,000-300,000
سئوکار متوسط 500,000-1,000,000
سئوکار حرفه ای 1,500,000-2,000,000

معایب سئو ساعتی

 • نتیجه گیری زمان بر تر است: در اکثر مواقع هنگام استفاده از این روش، بیش از 6 ماه زمان لازم است تا تغییرات در رتبه بندی سایت به صورت چشمگیر انجام شود.
 • هیچ تضمینی برای کسب نتایج برتر وجود ندارد: زمانی با یک شخص یا یک شرکت سئو به صورت ساعتی کار می کنید مانند این است که کارمندی را به استخدام خود درآورده اید. یعنی شما بر اساس میزان حضور شخص، هزینه و حقوق پرداخت می کنید و نه بر اساس کار انجام شده. به همین دلیل هم بسیاری از مشتریان و همچنین شرکت های سئو، علاقه ای به استفاده از این روش ندارند.

مزایای سئو ساعتی

 • شفافیت هزینه:  در این روش میزان ساعت کاری مشخص است و میتوانید کار های انجام شده را محاسبه کنید.
 • تخمین ساده تر هزینه سئو: هزینه سئو در این حالت شفاف است و شما به ازای ساعت کاری مبلغی را پرداخت میکنید.

هزینه سئو ماهانه

سئو ماهانه یک روش موثر و همچنین اقتصادی برای کسب و کار هایی است که تازه سایت خود را راه اندازی کردند. هزینه سئو سایت در اصفهان به صورت ماهانه وابسته به مقدار تولید محتوا و همچنین لینک سازی های داخلی و خارجی است که برای سایت شما انجام میشود. همچنین در هر ماه سئو ماهانه تنها روی کلمات کلیدی شما کار نمیشود به وضعیت فنی و سئو تکنیکال سایت شما نیز به صورت کامل رسیدگی میشود.

لازم به ذکر است که در این روش هزینه هایی مانند رپورتاژ و خرید لینک به صورت جداگانه فاکتور میشوند.

هزینه سئو ماهانه بر اساس تعداد کلمات کلیدی است که باتوجه به آن مقدار محتوا و کار سئو کار مشخص میشود.

کلمات سادههزینه به صورت ماهانه (تومان)
1 کلمه کلیدی1,500,000
3 کلمه کلیدی2,700,000
5 کلمه کلیدی4,000,000
10 کلمه کلیدی7,000,000

هدف صفحه اول گوگل
مدت زمان 3 تا 6 ماه
تولید محتوا دارد
رپورتاژ در صورت نیاز
پستیبانی فنی و سئو تکنیکال دارد


کلمات متوسطهزینه به صورت ماهانه (تومان)
1 کلمه کلیدی2,000,000
3 کلمه کلیدی5,700,000
5 کلمه کلیدی8,000,000
10 کلمه کلیدی13,000,000

هدف صفحه اول گوگل
مدت زمان 6 تا 12 ماه
تولید محتوا دارد
رپورتاژ در صورت نیاز
پستیبانی فنی و سئو تکنیکال دارد


کلمات سخت

برای کلمات سخت بهتر است تماس بگیرید زیرا مدت زمان آن و همچنین هزینه آن با سایر کلمات بسیار متفاوت است.

معایب سئو ماهانه

 • ممکن است پول خود را هدر دهید: سئو وب سایت اصولا فرایندی است که نیاز به زمان دارد و همانطور که قبلا نیز اشاره شد معمولا حداقل 3 تا 12 ماه زمان لازم است تا نتایج قابل لمس و پیشرفت چشمگیر در رتبه سایت دیده شود. اگر شرکت یا متخصص سئو که برایتان کار میکند نتواند به نتایج خوبی برسد به این معنی است که شما علاوه بر زمان زیاد، میلیون ها تومان را هدر داده اید. البته میتوانید در قرارداد ذکر کنید که اگر پیشرفتی حاصل نشده هزینه شما باز گردد.

مزایای سئو ماهانه

 • نیازی به کاری از سمت شما نیست: معمولا وقتی قرارداد سئو به صورت ماهانه بسته میشود تولید محتوا سئو تکنیکال و تمام کار های سایت بر عهده شخص یا شرکت طرف قرارداد است که اگر فردی با مشغله زیاد هستید این روش به شما پیشنها میشود.
 • رابطه بهتر بین شرکت سئو و مشتری: از مهم ترین مزایای اسن روش رابطه کاری بهتر است و سئوکار به صورت آزادانه میتواند با انجام کار های مختلف سایت شما را در نتایج برتر جستجو نمایش دهد.

هزینه سئو پروژه ای

سئو پروژه ای یکی از بهترین روش های قرارداد سئو است که برای سایت های بزرگ و معتبر پیشنهاد میشود. در این روش تظمین کاری وجود دارد و در صورت نتیجه نگرفتن مبلغ زیادی از هزینه به شما بازگردانده میشود.

هزینه سئو سایت در اصفهان به صورت پروژه ای وابستگی زیادی به نوع کلمه دارد که رنج هزینه سئو پروژه ای برای هر کلمه در رنج قیمتی زیر است.

نوع کلمههزینه (تومان)
کلمات بر اساس سختی و آسانی5,000,000 – 70,000,000
در این روش حرفه ای بودن یا نبودن سئوکار ملاک نیست زیرا در صورت انجام ندادن پروژه موظف به پرداخت خسارت هستند. البته لازم به ذکر است فقط سئوکار های حرفه ای سئو به صورت پروژه ای را قبول میکنند.

معایب سئو پروژه ای

 • هزینه زیاد: سئو پروژه ای به این معنی است که من در یک مدت زمان خاص کلمات کلیدی شما را سئو و به نتایج برتر میرسانم که به دلیل تعهد کاری بالا هزینه بیشتری دارد.
 • عدم انعطاف پذیری : در سئو پروژه ای تمام آیتم ها (تاریخ تحویل، کلمات کلیدی و میزانن هزینه) مشخص شده و بعد از عقد قرارداد امکان تغییر در آن وجود ندارد.

مزایای سئو پروژه ای

 • هزینه مشخص: با استفاده از این روش دیگر نگرانی بابت پرداخت های ساعتی یا ماهیانه وجود ندارد. از ابتدای پروژه میزان قیمت سئو و میزان بودجه مورد نیاز مشخص شده است که با توجه به نوع قرارداد میتواند به صورت قسطی یا درصدی در صورت بهبود رتبه پرداخت شود.
 • نتایج کاملا مشخص است: استفاده از تعیین تعرفه سئو بر اساس پروژه این امکان را به شما می دهد که از طریق قراردادی که با شرکت سئو مورد نظر خود می بندید از مدت زمانی که نیاز است تا پروژ به تمام برسد آگاهی داشته باشید. همچنین کلمات کلیدی مشخص است و مطمئن هستید در آن مدت زمان به نتیجه مطلوب خواهید رسید.
امیرحسین امان اللهی
هزاران کیلومتر برای رسیدن به هدفم اسکرول کردم و این داستان همچنان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *