خدمات سئو سایت تکنو

برای دریافت مشاوره رایگان سئو و خدمات سئو فرم زیر را پر کنید.

خدمات سئو تکنوسایت
خدمات سئو شامل چیست ؟
آنالیز سایت و رقبا

می‌ توانید با سئو مخاطبین هدف خود را جذب کنید و آنها را به مشتری خود تبدیل کنید.

مشاوره مارکتینگ

ما با آنلیز کردن رفتار کاربر اطلاعتی برای افزایش فروش در اختیار شما میگذاریم.

سئو تکنیکال

ساختار و کد های سایت برسی و بهینه سازی میشوند تا بهترین تجربه کاربری را داشته باشد.

پلن سئو

نقشه راهی متناسب با سایت و بودجه شما برای سئو سایت تنظیم میشود.

مراحل خدمات سئو تکنو

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو، فرآیند بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها برای بهبود رتبه آن‌ها در صفحات نتایج موتورهای جستجو است. این فرآیند شامل چندین مرحله است که در زیر به آن‌ها اشاره خواهم کرد:

 1. 1.تحلیل کلمات کلیدی: در این مرحله، باید کلمات کلیدی مرتبط با صفحات وب سایت را تحلیل کنیم و آن‌ها را بر اساس میزان جستجو در موتورهای جستجو و رقابت بین کلمات کلیدی انتخاب کنیم.

 2. 2.بهینه‌سازی محتوا: در این مرحله، باید محتوای صفحات وب سایت را بهینه‌سازی کنیم تا شامل کلمات کلیدی مناسب باشد و به صورت خواندنی و مفید برای کاربران باشد.

 3. 3.بهینه‌سازی عنوان و توضیحات صفحات: عنوان و توضیحات صفحات نیز باید بهینه‌سازی شوند و شامل کلمات کلیدی مناسب باشند.

 4. 4.بهینه‌سازی ساختار وب سایت: ساختار وب سایت باید به گونه‌ای باشد که به راحتی توسط موتورهای جستجو فهرست بندی شود و از نظر کاربری مناسب باشد.

 5. 5.بهینه‌سازی لینک‌ها: لینک‌های داخلی و خارجی وب سایت باید بهینه‌سازی شوند و به صورت مناسبی در صفحات وب سایت قرار داده شوند.

 6. 6.بهینه‌سازی سرعت بارگیری سایت : سرعت بارگیری صفحات وب سایت بسیار مهم است و باید بهینه‌سازی شود تا کاربران از سرعت بالای وب سایت لذت ببرند.

 7. 7.بهینه‌سازی رویکرد موبایل: با توجه به افزایش استفاده از دستگاه‌های همراه، وب سایت باید به گونه‌ای بهینه‌سازی شود که به صورت مناسبی روی دستگاه‌های همراه قابل مشاهده باشد.

 8. 8.سئو تکنیکال : برای تولید محتوا خوب و سئو سایت باید سایت از نظر ساختاری و برنامه نویسی برای سئو مناسب باشد به همین منظور کد های سایت برسی میشود.
 9. 9. رپورتاژ دادن برای سایت : هر زمان از دید متخصصین تکنوسایت سایت شما نیازمند ریپورتاژ باشد برای سایت شما ریپورتاژ داده میشود که میتواند به بهبود رتبه سایت شما بسیار کمک کند.
 10. 10. گزارش ماهانه : هر ماه گزارشی از وضعیت سئو و پیشرفت سایت در اختیار شما دوستان عزیز قرار میگیرد.

سئو چیست ؟

سئو مخفف کلمه Search Engine Optimization که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر میباشد.

یعنی پیروی از یکسری قوانین و استاندارد های موتور های جستجوگر که باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

پس به عبارتی سئو یعنی مجموعه کار هایی که روی سایت توسط سئوکار انجام میشودو باعث بهبود رتبه شما در صفحات گوگل میشود.

اگر شما سئو خوبی نداشته باشید مثل یک فروشگاه بزرگ هستید که محصولات و قیمت مناسبی دارد و آماده فروش است اما چون درب مغازه را باز نکرده کسی از وجود چنین فروشگاهی با خبر نیست و هیچ فروشی صورت نمیگیرد.

طبق آمار گوگل روزانه بیش از 5 میلیارد سرچ در گوگل میشود. پس با این حساب شما با قرار گرفتن در لینک های اول گوگل میتوانید تعداد کاربر قابل توجهی را به سایت خود جذب کنید.

همچنین هزینه سئو نسبت به سایر هزینه های تبلیغاتی بسیار کمتر است و بازدهی آن موقتی نیست و شما با حفظ جایگاه خود در گوگل میتوانید تا سالها از مزیت آن استفاده کنید.

چرا موتور های جستجو نیاز به سئو دارد

موتور های جستجو مانند گوگل برای برسی صفحات شما ر رتبه دهی به آنها از ربات استفاده میکنند. ربات ها یک برنامه کامپیوتری هستند که در فضای وب صفحات سایت شما و دیگر رقبا را برسی میکنند. سپس تمام این محتوا ها در گوگل ذخیره یا به اصتلاح ایندکس میشوند. 

در نهایت هزاران ربات گوگل که هر کدام به پارامتر خاصی از صفحات شما توجه دارند امتیازی به آن صفحه بر اساس کلمه کلیدی آن میدهند. سپس با توجه به کل امتیاز ها صفحات در گوگل رتبه میگیرند.

به طور کلی مهم ترین پارامتر های مورد برسی به شرح زیر است. که سئو یعنی انجام همین موارد.

 1.  ریسپانسیو (responsive) بودن صفحات : یعنی طراحی سایت به شکلی باشد که سایت با دستگاه های متفاوت بدون توجه به بزرگ و کوچک بودن صفحه نمایشگر آن هماهنگ و قابل استفاده باشد.
 2. سرعت سایت : سایت شما باید از سرعت مناسبی برخوردار باشد و در برابر حرکات کاربر سریعا واکنش نشان دهد. برای این کار باید تکنیک های افزایش سرعت سایت را یاد بگیرید یا کار را به یک سئوکار بسپارید.
 3. لینک سازی داخلی : لینک سازی داخلی علاوه بر هدایت کاربر به صفحات مرتبط باعث خزیدن بهتر ربات های گوگل میشود که تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت شما دارد.
 4.  لینک سازی خارجی : لینک سازی خارجی باعث ایجاد اعتبار در سایت شما میشود و گوگل اعتبار یا به عبارتی دامین آتوریتی سایت شما را افزایش میدهد.
 5. تولید محتوای مستمر و مفید : مهم ترین عامل سئو یک سایت تولید محتوا است محتوایی که مستمر باشد و همچنین به درد کاربران سایت شما بخورد.

در نهایت شما با استفاده از خدمات سئو خواهید توانست در نتایج اول موتور های جستجوگر دیده شوید.

انواع روش های سئو

خدمات سئو تکنو با توجه به نیاز شما به یکی از روش های زیر انجام میشود.

سئو کلاه سفید

به این معنی است که ما به طور کامل از قوانین موتور های جستجو به خصوص گوگل پیروی کنیم و با مجموعه این اقدامات رتبه سایت خود را بهبود ببخشیم. که در این روش سئو شاید دیر به نتیجه برسیم اما نتیجه ماندگار است و رتبه شما تا مدت طولانی حفظ میشود.

سئو کلاه خاکستری

در این روش ما به طور کامل از قوانین پیروی نمیکنیم اما موجب جریمه سایت ما نمیشود. اکثر سئوکار ها با استفاده از این روش در مدت زمان نسبتا کوتاهی سایت را به نتایج برتر گوگل میرسانند. بعد از مدتی گوگل کتوجه نقض قوانین میشود اما تاثیر زیادی ندارد.

سئو کلاه سیاه

دقیقا برعکس سئو کلاه سفید اینجا ما از قوانین موتور های جستجو پیروی نمیکنیم و با فریب موتور های جستجو به ویژه گوگل رتبه خود را به صورت موقتی ارتقا میدهیم. اما در نهایت پس از مدتی متوجه فریب ما خواهند شد و سایت ما جریمه میشود که موجب افت رتبه ما میشود.

4قدم مهم برای بهینه سازی سایت

هر خدمات سئو شامل موارد متعدد و زیادی است اما اگر شما دوست دارید خودتان سئو سایتتان را انجام دهید بهتر است این 4 مورد را رعایت کنید.

سئو تکنیکال

در سئو تکنیکال ما به حل مشکلات فنی سایت میپردازیم. منطقی است که شما برای شروع کسب و کار و تولید محتوا به طراحی سایت متناسب با کسب و کار خود نیاز دارید. علاوه بر این باید طراحی سایت طبق قوانین گوگل باشد تا برای کسب رتبه های برتر گوگل مسیر راحت تری را در پیش داشته باشید. همچنین از سرعت سایت خود غافل نشوید که تاثیر اساسی در سئو شما دارد.

تولید محتوا با کیفیت و مستمر

اساسی ترین مورد در سئو تولید محتوای مستمر و باکیفیت است و بدون داشتن محتوای خوب نمیتوان در گوگل پیشرفت کرد. شما در تولید محتوا باید خود را جای کاربر بگذارید و به تمام سوالات او پاسخی کامل دهید تا با توجه به سرچی که کاربر کرده جواب سوالش را بگیرد. صادقانه برخورد کردن با کاربر و همچنین اطالاعات مفید دادن به آن نه تنها روی فروش شما تاثیر دارد بلکه باعث محبوبیت سایت شما نیز میشود.

لینک سازی هدفمند

هنگام تولید محتوا شما باید با استفاده از لینک هایی که بر روی کلمات کلیدی خود ایجاد میکنید کاربر را به صفحات هدف خود انتقال دهید. لینک سازی عامل ایجاد اعتبار برای صفحات هدف شما است که باید به شکل درستی اجرا شود و در صورت درست انجام ندادن لینک سازی باعث افت رتبه و تاثیر منفی در سئو شما میشود.

استراتژی سئو

برای شروع کار هدف خود را مشخص کنید سپس با آنالیز رغبا و ایده های جدیدی که به ذهنتان میرسد مسیری برای تولید محتوای سایت خود و پیشرفت آن طراحی کنید. شاید بهترین نکته ای که اینجا جای دارد بگوییم این است که رتبه برتر گوگل یک شبه به دست نمی آید و اول سراغ کلامت کلیدی آسان و طولانی بروید پس از به دست آوردن رتبه خوبی در آنها به سراغ کلمات سخت تر بروید.